Kimama Hakkında Bilgi

Biz Kimiz?
Son derece popüler olan Kimama yaz kampları ilk mutlu kampçılarını 2004 yılında ağırladı. Eğitimci ve genç rehberlerinin bir tercih grubu olan ve ABD’deki yaz kamplarını yöneten İsrailli temsilciler, dünyanın her yerinden gelen genç insanlar arasındaki İsrail-merkezli bir karşılaşımın büyük önemini kavradılar. Böylece, Kimama’yı kurdular.
Camp Kimama, dünyadaki 40 farklı ülkeden yaşları 6-17 arasında değişen binlerce katılımcıyla her yıl İsrail’de düzenlenen eşsiz bir uluslararası yaz kampıdır. Kimama, İsrail’de üç farklı yaz kampı deneyimi sunmaktadır: Akdeniz kıyısında ve Tel Aviv’e yaklaşık yarım saat mesafede olan Kimama Michromet; Beit-Yanai sahilindeki doğa ve deniz sporları kampı olan Kimama Hof; ve Hayfa’daki Kermil Dağı’nın eteklerinde disiplinler arası kamp olan Kimama Galim.

Size ne sunuyoruz
Yeni kültürler, diller ve dünyalar ile karşılaşacağınız benzersiz bir deneyim;  ilginizi çeken konularda bilgi ve uzmanlık kazanın; tüm dünyadan ve İsrail’den gençlerle tanışın; ve hayatınız boyunca sizinle birlikte olacak özel dostluklar kurun.  Camp Kimama’daki etkinlikler İbranice ve İngilizce olarak gerçekleştirilmekte ve diğer dillerde de size yardımcı olacak, dünyanın her yerinden gelen danışmanlara sahibiz. Kamplarımız ayrıca birçok farklı etkinliği pratik yapma ve bunların keyfini çıkarma olanağını da sunuyor: örneğin, tenis, basketbol, ​​futbol, ​​sörf, rüzgar sörfü, dalgıçlık, yelkencilik, yemek pişirme, sahne sanatları, görsel sanatlar, yüzme ve daha fazlası.
Tüm bunlar, bağımsızlık liderlik, kişisel gelişim ve motive etme gibi değerlere vurgu yapılarak gerçekleştirilen eğitim etkinliklerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Her katılımcının geliştirilmesi gereken bir yeteneğe ve beceriye sahip olduğuna inanıyoruz. Güçlü yanlarınızı bulacağız ve bunları ifade etmeniz için size yardımcı olacağız.

Yaz 2017 Tarihleri 
Kimama Michmoret ve Kimama Galim:

1. Dönem – 03-15 Temmuz 2017 (İki hafta)
2. Dönem – 18-30 Temmuz 2017 (İki hafta)
3. Dönem – 02-14 Ağustos 2017 (İki hafta)

Kimama Hof:
1. Dönem – 10-16 Temmuz 2017
2. Dönem – 18-24 Temmuz 2017
3. Dönem – 27 Temmuz -1 Ağustos 2017

Daha fazla bilgi ve kayıt için
Sayfanın alt kısmında bir iletişim formu bulacaksınız. Formu bilgilerinizle doldurun ve temsilcilerimiz size geri dönüş yapıp tüm sorularınıza cevap verecektir. Tercih ettiğiniz tarihlerde ve size en cazip gelen alanda bir yer temin etmek için en kısa sürede kayıt yapmanız önerilir.

Bizimle iletişime geçin